Stud typu track KR16-PP-SK-B
Hlavní rozměry pro KR16-PP-SK-B
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| D | 16,00 mm | vnější průměr, Pásový válec |
| d | 6,00 mm | Nasaďte průměr válečkového čepu / čepu |
| B | 28,00 mm | Šířka válečku |
| B1 | 16,00 mm | délka čepu |
| C | 11,00 mm | Šířka vnějšího kroužku |
| C1 | 0,60 mm | Přesahová axiální podložka |