Sférické ložisko válce 241/600ECAK30/C3W33
Hlavní rozměry pro 241/600ECAK30/C3W33
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | Průměr hřídele |
| D | 980,00 mm | vnější průměr |
| B | 375,00 mm | šířka |
| d2 | 702,00 mm | Průměr ramene vnitřního kroužku |
| D1 | 845,00 mm | Průměr otáčení vnějšího kroužku |
| b | 22,30 mm | Šířka obvodové drážky |
| da min. | 632,00 mm | průměr styčné plochy hřídele |
| ra max. | 6,00 mm | poloměr zaoblení |