Sférické ložisko válce 241/500ECAK30/W33
Hlavní rozměry pro 241/500ECAK30/W33
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Průměr hřídele |
| D | 830,00 mm | vnější průměr |
| B | 325,00 mm | šířka |
| d2 | 588,00 mm | Průměr ramene vnitřního kroužku |
| D1 | 713,00 mm | Průměr otáčení vnějšího kroužku |
| b | 22,30 mm | Šířka obvodové drážky |
| da min. | 532,00 mm | průměr styčné plochy hřídele |
| ra max. | 6,00 mm | poloměr zaoblení |