Підшипники ВСИ250855-В-ЗТ-ВСП (VSI250855-V-ZT-VSP)
4 конічні мастильні ніпелі, DIN 71412-A S8x1, рівномірно розподілені по колу
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| di | 710,00 mm | внутрішній діаметер |
| DaZT -IT8 | 953,00 mm | Центруючий діаметр Зовнішнє кільце (терпимість: -IT8) |
| Di | 853,00 mm | внутрішній діаметер Зовнішнє кільце |
| daZT -IT8 | 855,00 mm | Центруючий діаметр Внутрішнє кільце (терпимість: -IT8) |
| La | 915,00 mm | Діагональне коло монтажний отвір Зовнішнє кільце |
| Li | 794,00 mm | Діагональне коло монтажний отвір Внутрішнє кільце |
| ni | 28 | |
| Fr | 339 kN | Допустиме фрикційне з'єднання кріпильних гвинтів |
| d0 | 730,00 mm | Діаметр ділильної окружності зубчастого колеса |