Підшипники ВСИ250755-В-ЗТ-ВСП (VSI250755-V-ZT-VSP)
4 конічні мастильні ніпелі, DIN 71412-A S8x1, рівномірно розподілені по колу
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| di | 610,00 mm | внутрішній діаметер |
| DaZT -IT8 | 853,00 mm | Центруючий діаметр Зовнішнє кільце (терпимість: -IT8) |
| Di | 753,00 mm | внутрішній діаметер Зовнішнє кільце |
| daZT -IT8 | 755,00 mm | Центруючий діаметр Внутрішнє кільце (терпимість: -IT8) |
| La | 815,00 mm | Діагональне коло монтажний отвір Зовнішнє кільце |
| Li | 694,00 mm | Діагональне коло монтажний отвір Внутрішнє кільце |
| ni | 24 | |
| Fr | 290 kN | Допустиме фрикційне з'єднання кріпильних гвинтів |
| d0 | 630,00 mm | Діаметр ділильної окружності зубчастого колеса |