Łożyska zbitne VSI250755-V-ZT-VSP
4 stożkowe smarowniczki, DIN 71412-A S8x1, równomiernie rozmieszczone na obwodzie
Główne wymiary dla VSI250755-V-ZT-VSP
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| di | 610,00 mm | wewnętrzna średnica |
| DaZT -IT8 | 853,00 mm | Średnica centrująca Pierścień zewnętrzny (tolerancja: -IT8) |
| Di | 753,00 mm | wewnętrzna średnica Pierścień zewnętrzny |
| daZT -IT8 | 755,00 mm | Średnica centrująca Pierścień wewnętrzny (tolerancja: -IT8) |
| La | 815,00 mm | Koło boiska otwór montażowy Pierścień zewnętrzny |
| Li | 694,00 mm | Koło boiska otwór montażowy Pierścień wewnętrzny |
| ni | 24 | |
| Fr | 290 kN | Dopuszczalne połączenie cierne śrub mocujących |
| d0 | 630,00 mm | Średnica koła podziałowego przekładni |