Схрещений ролик СX0118/500-ВСП-РР (SX0118/500-VSP-RR)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| di | 500,00 mm | внутрішній діаметер, терпимість: +0,008 mm / -0,032 mm |
| Da | 620,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: +0 mm / -0,044 mm |
| H | 56,00 mm | , терпимість: + / 56 mm |
| h | 56,00 mm | , терпимість: + / -0,05 mm |
| da | 558,80 mm | зовнішній діаметр |
| Di | 561,20 mm | внутрішній діаметер |
| rs min | 3,00 mm | |
| S | 25,00 mm | діаметр мастильного отвору |
| DM | 560,00 mm |
|---|---|---|
| Ca | 560 kN | динамічне навантаження осьове |
| C0a | 2.538 kN | Статична вантажопідйомність, осьова |
| Cr | 355 kN | динамічна, радіальна |
| C0r | 1.244 kN | Статична вантажопідйомність радіальна |
| 0,040 mm | ||
| 0,010 mm | ||