Схрещений ролик РA19013-УУ-C1-П5 (RA19013-UU-C1-P5)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 190,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0 / -0,030 mm |
| D | 216,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: 0 / -0,030 mm |
| dP | 202,00 mm | Діаметр кола ролика |
| B | 13,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | хв. крайова відстань |
| ds | 195,00 mm | Розмір внутрішнього кільця |
| Dh | 209,00 mm | З'єднувальний розмір зовнішнього кільця |