Схрещений ролик РA12008-УУ-C1-П5 (RA12008-UU-C1-P5)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0 / -0,020 mm |
| D | 136,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: 0 / -0,018 mm |
| dP | 127,00 mm | Діаметр кола ролика |
| B | 8,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,00 mm | |
| b | 0,80 mm | |
| rmin | 0,50 mm | хв. крайова відстань |
| ds | 123,50 mm | Розмір внутрішнього кільця |
| Dh | 130,50 mm | З'єднувальний розмір зовнішнього кільця |