Опорні ролики шипового типу KRVE62-PP
Основні розміри для KRVE62-PP
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 62,00 mm | зовнішній діаметр, Опорний каток |
| d | 28,00 mm | діаметр роликової шпильки / шпильки |
| B | 80,00 mm | Ширина шпильки |
| C | 29,00 mm | Ширина зовнішнього кільця |
| C1 | 0,80 mm | осьова шайба звису |