Nastatyyppiset telarullat KRVE62-PP
Tärkeimmät mitat KRVE62-PP
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| D | 62,00 mm | Ulkohalkaisija, Telarulla |
| d | 28,00 mm | rullatapin / nastan halkaisija |
| B | 80,00 mm | Rullatapin leveys |
| C | 29,00 mm | Ulkorenkaan leveys |
| C1 | 0,80 mm | ylitys aksiaalinen aluslevy |