Опорні ролики шипового типу KRVE26-PP
Основні розміри для KRVE26-PP
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 26,00 mm | зовнішній діаметр, Опорний каток |
| d | 13,00 mm | діаметр роликової шпильки / шпильки |
| B | 36,00 mm | Ширина шпильки |
| C | 12,00 mm | Ширина зовнішнього кільця |
| C1 | 0,60 mm | осьова шайба звису |