Тонкий підшипник Й08008XП0 (J08008XP0) Тип J08 Розмірний ряд X
Основні розміри для Й08008XП0 (J08008XP0)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 80,00 mm | діаметр валу (метричний) |
| D | 96,00 mm | зовнішній діаметр (метричний) |
| d1 | 86,55 mm | |
| D1 | 89,42 mm | |
| B | 8,00 mm | ширина (метрична) |
| rmin | 0,860 mm | хв. крайова відстань |