Łożysko kulkowe skośne osiowe ZKLDF120 dwustronne aktorstwo
Główne wymiary dla ZKLDF120
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | średnica wału |
| D | 210,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| D1 | 185,00 mm | |
| D2 | 159,00 mm | |
| D3 | 181,00 mm | |
| H | 40,00 mm | |
| H1 | 26,00 mm | |
| HM | 159,00 mm | |
| J | 135,00 mm | |
| J1 | 195,00 mm | |
| d1 | 7,00 mm | Średnica otworu na pierścieniu wewnętrznym |
| d2 | 11,00 mm | Średnica łba stożkowego |
| a | 6,20 mm | Głębokość otworu stożkowego |
| ni | 22 | Liczba otworów na pierścieniu wewnętrznym |
| d3 | 7,00 mm | Średnica otworu pierścienia zewnętrznego |
| na | 21 | Liczba otworów na pierścieniu zewnętrznym |
| n * t | 24X15° | Podział za pomocą śrub mocujących lub gwintu rozłączającego |
| G | M8 | Odciąganie gwintowane (3x) |
Dane dotyczące wydajności dla ZKLDF120
|---|---|---|
| MA | 14,00 Nm | Moment dokręcania śrub |