Axiální kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem ZKLDF120 oboustranné herectví
Hlavní rozměry pro ZKLDF120
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | Průměr hřídele |
| D | 210,00 mm | vnější průměr |
| D1 | 185,00 mm | |
| D2 | 159,00 mm | |
| D3 | 181,00 mm | |
| H | 40,00 mm | |
| H1 | 26,00 mm | |
| HM | 159,00 mm | |
| J | 135,00 mm | |
| J1 | 195,00 mm | |
| d1 | 7,00 mm | Průměr díry na vnitřním kroužku |
| d2 | 11,00 mm | Průměr zapuštěné hlavy |
| a | 6,20 mm | Hloubka otvoru zapuštěná |
| ni | 22 | Počet otvorů na vnitřním kroužku |
| d3 | 7,00 mm | Průměr díry vnějšího kroužku |
| na | 21 | Počet otvorů na vnějším kroužku |
| n * t | 24X15° | Dělení pomocí upevňovacích šroubů nebo oddělovacího závitu |
| G | M8 | Stahovací závit (3x) |
Údaje o výkonu pro ZKLDF120
|---|---|---|
| MA | 14,00 Nm | Utahovací momentové šrouby |