Łożysko kulkowe skośne osiowe ZKLDF325 dwustronne aktorstwo
Główne wymiary dla ZKLDF325
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 325,00 mm | średnica wału |
| D | 450,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| D1 | 415,00 mm | |
| D2 | 380,00 mm | |
| D3 | 413,00 mm | |
| H | 60,00 mm | |
| H1 | 40,00 mm | |
| HM | 380,00 mm | |
| J | 342,00 mm | |
| J1 | 430,00 mm | |
| d1 | 9,30 mm | Średnica otworu na pierścieniu wewnętrznym |
| d2 | 15,00 mm | Średnica łba stożkowego |
| a | 8,20 mm | Głębokość otworu stożkowego |
| ni | 34 | Liczba otworów na pierścieniu wewnętrznym |
| d3 | 9,30 mm | Średnica otworu pierścienia zewnętrznego |
| na | 33 | Liczba otworów na pierścieniu zewnętrznym |
| n * t | 36X10° | Podział za pomocą śrub mocujących lub gwintu rozłączającego |
| G | M12 | Odciąganie gwintowane (3x) |
Dane dotyczące wydajności dla ZKLDF325
|---|---|---|
| MA | 34,00 Nm | Moment dokręcania śrub |