Skrzyżowane łożysko rolkowe RB40035-U-C0-P2
Główne wymiary dla RB40035-U-C0-P2
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 400,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,040 mm |
| D | 480,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,045 mm |
| dP | 440,30 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 35,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 35,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 422,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 459,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |