Skrzyżowane łożysko rolkowe RB15030-C0-P4
Główne wymiary dla RB15030-C0-P4
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,025 mm |
| D | 230,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,030 mm |
| dP | 188,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 30,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 30,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 4,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 173,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 211,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |