Zkřížené válečkové ložisko RB15030-C0-P4
Hlavní rozměry pro RB15030-C0-P4
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,025 mm |
| D | 230,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| dP | 188,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 30,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 30,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 4,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 173,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 211,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |