Roller do torów typu stadninu KR30-X-PP-B
Główne wymiary dla KR30-X-PP-B
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| D | 30,00 mm | Średnica zewnętrzna, Rolka gąsienicowa |
| d | 12,00 mm | Dopasuj średnicę kołka / kołka rolkowego |
| B | 40,00 mm | Szerokość rolki |
| B1 | 25,00 mm | długość czopów |
| C | 14,00 mm | Szerokość zewnętrznego pierścienia |
| C1 | 0,60 mm | Podkładka osiowa zwisu |