Stud typu track KR30-X-PP-B
Hlavní rozměry pro KR30-X-PP-B
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| D | 30,00 mm | vnější průměr, Pásový válec |
| d | 12,00 mm | Nasaďte průměr válečkového čepu / čepu |
| B | 40,00 mm | Šířka válečku |
| B1 | 25,00 mm | délka čepu |
| C | 14,00 mm | Šířka vnějšího kroužku |
| C1 | 0,60 mm | Přesahová axiální podložka |