Pierścień wewnętrzny IR35X42X20-IS1
Główne wymiary dla IR35X42X20-IS1
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 35,00 mm | średnica wału |
| B | 20,00 mm | szerokość |
| F | 42,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| rmin | 0,60 mm | min. odległość krawędzi |