Binnenring IR35X42X20-IS1
Hoofdafmetingen voor IR35X42X20-IS1
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 35,00 mm | Schacht diameter |
| B | 20,00 mm | breedte |
| F | 42,00 mm | buitenste diameter |
| rmin | 0,60 mm | min. rand afstand |