Slewing Bearings VSI250955-V-ZT-RL0
4 koniske smørenipler, DIN 71412-A S8x1, jevnt fordelt rundt omkretsen
Hoveddimensjoner for VSI250955-V-ZT-RL0
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| di | 810,00 mm | indre diameter |
| DaZT -IT8 | 1.053,00 mm | Sentreringsdiameter Ytre ring (toleranse: -IT8) |
| Di | 953,00 mm | indre diameter Ytre ring |
| daZT -IT8 | 955,00 mm | Sentreringsdiameter Indre ring (toleranse: -IT8) |
| La | 1.015,00 mm | Pitch sirkel monteringsborehull Ytre ring |
| Li | 894,00 mm | Pitch sirkel monteringsborehull Indre ring |
| ni | 30 | |
| Fr | 363 kN | Tillatt friksjonsforbindelse av festeskruer |
| d0 | 830,00 mm | Stigningssirkeldiameter på giringen |