Krysset rullelager RB50040-U-C1-PE2
Hoveddimensjoner for RB50040-U-C1-PE2
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| D | 600,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| dP | 548,80 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 40,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. kantavstand |
| ds | 526,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 572,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |