Krysset rullelager RB17020-U-C1-PE2
Hoveddimensjoner for RB17020-U-C1-PE2
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 170,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,010 mm |
| D | 220,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,011 mm |
| dP | 191,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 20,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 20,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 184,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 198,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |