Krysset rullelager RB25040-UU-CC0-P4
Hoveddimensjoner for RB25040-UU-CC0-P4
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 250,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,030 mm |
| D | 355,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,040 mm |
| dP | 300,70 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 40,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 40,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. kantavstand |
| ds | 275,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 326,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |