Gekruist rollager RB25040-UU-CC0-P4
Hoofdafmetingen voor RB25040-UU-CC0-P4
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 250,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,030 mm |
| D | 355,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,040 mm |
| dP | 300,70 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 40,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 40,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 275,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 326,00 mm | Aansluitmaat buitenring |