Krysset rullelager RB15025-U-C0-P2
Hoveddimensjoner for RB15025-U-C0-P2
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,025 mm |
| D | 210,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,030 mm |
| dP | 178,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 25,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 25,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 164,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 194,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |