Zkřížené válečkové ložisko RB15025-U-C0-P2
Hlavní rozměry pro RB15025-U-C0-P2
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,025 mm |
| D | 210,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| dP | 178,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 25,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 25,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 164,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 194,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |