Krysset rullelager RB10016-C0-USP
Hoveddimensjoner for RB10016-C0-USP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| D | 140,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| dP | 119,30 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 16,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 16,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 109,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 129,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |