Åket type sporrulle med IR NATV17-UG
Hoveddimensjoner for NATV17-UG
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Akseldiameter |
| d2 | 31,50 mm | |
| D | 40,00 mm | ytre diameter |
| B | 21,00 mm | bredde |
| C | 20,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantavstand |