Åket type sporrulle med IR NATV10-UG
Hoveddimensjoner for NATV10-UG
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 10,00 mm | Akseldiameter |
| d2 | 23,00 mm | |
| D | 30,00 mm | ytre diameter |
| B | 15,00 mm | bredde |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantavstand |