Åket type sporrulle med IR NATV30-UG
Hoveddimensjoner for NATV30-UG
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Akseldiameter |
| d2 | 51,00 mm | |
| D | 62,00 mm | ytre diameter |
| B | 29,00 mm | bredde |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantavstand |