Slewing lagers VSI250855-V-ZT-RL1
4 conische smeernippels, DIN 71412-A S8x1, gelijkmatig verdeeld over de omtrek
Hoofdafmetingen voor VSI250855-V-ZT-RL1
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| di | 710,00 mm | binnenste diameter |
| DaZT -IT8 | 953,00 mm | Centreerdiameter Buitenring (tolerantie: -IT8) |
| Di | 853,00 mm | binnenste diameter Buitenring |
| daZT -IT8 | 855,00 mm | Centreerdiameter Binnenring (tolerantie: -IT8) |
| La | 915,00 mm | Steekcirkel montage boorgat Buitenring |
| Li | 794,00 mm | Steekcirkel montage boorgat Binnenring |
| ni | 28 | |
| Fr | 339 kN | Toegestane wrijvingsverbinding van bevestigingsschroeven |
| d0 | 730,00 mm | Steekcirkeldiameter van de vertanding |