Kumota laakerit VSI250855-V-ZT-RL1
4 kartiomaista rasvanippaa, DIN 71412-A S8x1, tasaisesti jaettuna kehän ympärille
Tärkeimmät mitat VSI250855-V-ZT-RL1
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| di | 710,00 mm | sisähalkaisija |
| DaZT -IT8 | 953,00 mm | Sisärenkaan Ulkorengas (toleranssi: -IT8) |
| Di | 853,00 mm | sisähalkaisija Ulkorengas |
| daZT -IT8 | 855,00 mm | Sisärenkaan Sisärengas (toleranssi: -IT8) |
| La | 915,00 mm | Pitch ympyrä asennusreikä Ulkorengas |
| Li | 794,00 mm | Pitch ympyrä asennusreikä Sisärengas |
| ni | 28 | |
| Fr | 339 kN | Kiinnitysruuvien sallittu kitkaliitos |
| d0 | 730,00 mm | Vaihteen nousuympyrän halkaisija |