Getrokken kopje naald rollende lager open SCH813-PR
Hoofdafmetingen voor SCH813-PR
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| Fw | 12,700 mm | omhullende cirkel |
| 0,500 inch | omhullende cirkel | |
| D | 19,050 mm | Buitenste diameter |
| 0,750 inch | Buitenste diameter | |
| C | 20,638 mm | Breedte |
| 0,813 inch | Breedte |