Húzott csésze tűhenger csapágy nyitva SCH813-PR
Fő dimenziók SCH813-PR
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| Fw | 12,700 mm | beborító kör |
| 0,500 inch | beborító kör | |
| D | 19,050 mm | Külső átmérő |
| 0,750 inch | Külső átmérő | |
| C | 20,638 mm | Szélesség |
| 0,813 inch | Szélesség |