Gekruist rollager RB60040-C1-P2
Hoofdafmetingen voor RB60040-C1-P2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,050 mm |
| D | 700,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,075 mm |
| dP | 650,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 40,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 627,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 673,00 mm | Aansluitmaat buitenring |