Gekruist rollager RB15030-C1-P2
Hoofdafmetingen voor RB15030-C1-P2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,025 mm |
| D | 230,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,030 mm |
| dP | 188,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 30,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 30,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 4,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 173,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 211,00 mm | Aansluitmaat buitenring |