Gekruist rollager RB2008-U-C0-P0
Hoofdafmetingen voor RB2008-U-C0-P0
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,010 mm |
| D | 36,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / 0 mm |
| dP | 27,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 8,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 8,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 2,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 23,50 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 30,50 mm | Aansluitmaat buitenring |