Gekruist rollager RB20035-U-C0-P2
Hoofdafmetingen voor RB20035-U-C0-P2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,030 mm |
| D | 295,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,035 mm |
| dP | 247,70 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 35,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 35,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 225,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 270,00 mm | Aansluitmaat buitenring |