Gekruist rollager RB14016-UU-C0-PE6
Hoofdafmetingen voor RB14016-UU-C0-PE6
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 140,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,018 mm |
| D | 175,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,018 mm |
| dP | 154,80 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 16,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 16,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 2,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 147,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 162,00 mm | Aansluitmaat buitenring |