Gekruist rollager RB12016-C0-P6
Hoofdafmetingen voor RB12016-C0-P6
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,020 mm |
| D | 150,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,025 mm |
| dP | 134,20 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 16,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 16,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 127,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 141,00 mm | Aansluitmaat buitenring |