Gekruist rollager RB10016-C0-P6
Hoofdafmetingen voor RB10016-C0-P6
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,020 mm |
| D | 140,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,018 mm |
| dP | 119,30 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 16,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 16,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 109,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 129,00 mm | Aansluitmaat buitenring |