Radiaal sferisch vlaklager GE45-FO-2RS
Hoofdafmetingen voor GE45-FO-2RS
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 45,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,012 mm |
| D | 75,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,013 mm |
| B | 43,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| C | 28,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,300 mm |
| dK | 66,00 mm | |
| α | 15 ° | |
| r1s min. | 0,60 mm | min. rand afstand |
| r2s min. | 1,00 mm | min. rand afstand |
| da min. | 50,00 mm | verbindingsmaat |
| Da max. | 63,00 mm | verbindingsmaat |