Radiaal sferisch vlaklager GE110-FO-2RS
Hoofdafmetingen voor GE110-FO-2RS
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 110,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,020 mm |
| D | 180,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,025 mm |
| B | 100,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,200 mm |
| C | 70,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,500 mm |
| dK | 160,00 mm | |
| α | 12 ° | |
| r1s min. | 1,00 mm | min. rand afstand |
| r2s min. | 1,00 mm | min. rand afstand |
| da min. | 124,80 mm | verbindingsmaat |
| Da max. | 150,00 mm | verbindingsmaat |