Sugárirányú gömb alakú csapágy GE45-FO-2RS
Fő dimenziók GE45-FO-2RS
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 45,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,012 mm |
| D | 75,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,013 mm |
| B | 43,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,120 mm |
| C | 28,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,300 mm |
| dK | 66,00 mm | |
| α | 15 ° | |
| r1s min. | 0,60 mm | min. él távolság |
| r2s min. | 1,00 mm | min. él távolság |
| da min. | 50,00 mm | csatlakozási méret |
| Da max. | 63,00 mm | csatlakozási méret |