Radiaal sferisch vlaklager GE180-FO-2RS
Hoofdafmetingen voor GE180-FO-2RS
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 180,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,025 mm |
| D | 290,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,035 mm |
| B | 155,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,300 mm |
| C | 100,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,700 mm |
| dK | 250,00 mm | |
| α | 14 ° | |
| r1s min. | 1,10 mm | min. rand afstand |
| r2s min. | 1,10 mm | min. rand afstand |
| da min. | 196,10 mm | verbindingsmaat |
| Da max. | 239,00 mm | verbindingsmaat |