Keresztezett hengercsapágy RB13015-UU-CC0-P4
Fő dimenziók RB13015-UU-CC0-P4
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 130,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,025 mm |
| D | 160,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,025 mm |
| dP | 144,50 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 15,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 15,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. él távolság |
| ds | 137,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 152,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |